ردیاب Gold Step Pro Max | ویژگی ها و لیست قیمت جدید

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

ردیاب Gold Step Pro Max | ویژگی ها و لیست قیمت جدید

 

معروف ترین دستگاه در جهان و پرکاربردترین دستگاه کاوشگران طلا و فلزات گرانبها در زیر زمین، دستگاه Gold Step است که نسخه قبلی، همواره استاد ردیاب های دوربرد، کارآمدترین و منعطف در تشخیص هر چیزی بوده است. 
از طریق این مدل علمی موفق، بسیاری از کاوشگران در سراسر جهان توانستند به اهداف خود برسند و به اهداف خود دست یابند، بنابراین، ما اکنون Gold Step Pro Max 2022 را به شما معرفی می کنیم، نسخه کاملاً جدید، با فناوری ها و اضافات جدید که توسط ابزارهای فنی تازه اختراع شده در آزمایشگاه های علمی ارائه شده است.

Gold Step Pro Max مهمترین فلزیاب حرفه ای تولید شده توسط BR Detector است، بنابراین، این دستگاه را به گونه ای توسعه داده شده است که به بهترین و پرکاربردترین روش در بین محققان و کاوشگران برای گنجینه های مدفون در زیر زمین تبدیل شود.
کاربر دستگاه جدید پرو مکس می‌تواند راحت‌تر و سریع‌تر به اهداف ارزشمند و گنجینه‌های گرانبها دست پیدا کند، زیرا این دستگاه تمامی تکنیک‌هایی را که کاربر نیاز دارد در اکثر اسکن‌ها و تشخیص عمودی و افقی و در راستای کمک به او ارائه می‌کند، زیرا این دستگاه شامل سیستم‌های تشخیص تصویربرداری کاملاً جدید است.

 

 

ردیاب Gold Step Pro Max

 

فلزیاب GOLD STEP PRO MAX

 

دستگاه Gold Step Pro Max با ۵ سیستم علمی مدرن و تخصصی در تشخیص طلا، گنج و فلزات گرانبها در زیر زمین کار می کند، این سیستم ها در طول سالیان متمادی به روز و توسعه یافته اند به طوری که ما اکنون یک دستگاه علمی دقیق و یکپارچه داریم که می تواند شما را در مدت زمان کوتاهی به اهداف خود برساند.

مطلب پیشنهادی  فلزیاب گلد دتکتور

ظاهر جدید: طراحی مکانیکی مدرن و اندازه ایده‌آل که به کاوشگر کمک می‌کند بهتر در اطراف حرکت کند و عملیات شناسایی را خیلی سریع انجام دهد، قطعات و لوازم جانبی سیستم های تشخیص این دستگاه، همگی در یک کیسه با اندازه و وزن استاندارد عرضه می شوند که برای عملیات تشخیص سریع و اکتشاف مناسب تر هستند.

سهولت استفاده در هر محصول الکترونیکی اولین وسیله موفقیت آن است و Gold Step Pro Max به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن بسیار آسان است، بنابراین همه افراد می توانند از آن استفاده کنند.

تمامی سیگنال های ارسالی و دریافتی در این دستگاه سال هاست توسط BR Systems مورد مطالعه و آزمایش قرار گرفته اند و بر روی آزمایش های علمی و عملی روی زمین تکیه کرده اند.

 

 

فلزیاب Gold Step Pro Max

 

ویژگی های دستگاه ردیاب گلد استپ پرو مکس

 

• این دستگاه از کار با ۵ سیستم تشخیص واقعی (مگنتو اسکن – سیستم جستجوی یونی – سیستم تشخیص دوربرد – LIVE SCAN – 3D SCAN پشتیبانی می کند) و همه این سیستم ها توسط تمام فناوری های مدرن توسعه یافته و پشتیبانی می شوند که دستگاه را قادر می سازد یک دستگاه کامل باشد.
• متخصص برای تشخیص طلا، گنجینه ها، مواد معدنی و حفره های زیرزمینی.
• سرعت بالا در مکان یابی اهداف اطراف و بررسی آنها با دقت تا ۹۹ درصد از طریق ۵ سیستم کشف واقعی موجود در دستگاه.
• سیستم جدید فیلتر سیگنال BRF برای فیلتر کردن سیگنال های ارسال کننده و دریافت کننده و جلوگیری از هرگونه تداخل در نزدیکی محل اکتشاف و تمرکز فقط بر روی اهداف واقعی اطراف مکان.

مطلب پیشنهادی  فلزیاب الیکو

 

در صورت علاقمندی به دستگاه های دیگر می توانید اسکنر Leader X10 Plus را نیز مطالعه بفرمایید( مشاهده لیست قیمت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
  • نویسنده
    طلایاب
  • تعداد بازدید
    26 بازدید
۰دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید
لیست قیمت فلزیاب
اخبار ویژه