گنج یاب vanquish 440 | دارای فناوری Multi-IQ

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

گنج یاب vanquish 440 | دارای فناوری Multi-IQ

گنج یاب vanquish 440 دستگاهی عالی برای کاربران مبتدی و پیشرفته است، این ردیاب استاندارد با فناوری Multi-IQ، سیم پیچ ضد آب V10 با محافظ سیم پیچ، عملکرد دقیق، دکمه دسترسی سریع به تمام فلزات و کنترل صدا ارائه می شود.

فلزیاب vanquish 440 دارای 5 حالت جستجواست

تمام فلزات، آثار باستانی، جواهرات، سکه ها و حالت سفارشی سازی را دارا می باشد، این دستگاه جمع و جور است و تنها 1.2 کیلوگرم وزن دارد، Vanquish 440 آسان برای استفاده و قدرتمند است و نتایج خوبی را ارائه می دهد.

 

گنج یاب vanquish 440

 

چرا Multi IQ؟

فلزیاب های سری Vanquish به همراه سری Equinox تنها فلزیاب هایی در جهان هستند که دارای فناوری Multi-IQ هستند.
با این فناوری جدید انقلابی، شما قدرت ترکیبی چند فلزیاب را در یک واحد دارید، در واقع همه به طور همزمان برای شما کار می کنند!

 

Multi IQ چیست؟

Multi-IQ به این معنی است که فلزیاب در چندین فرکانس به طور همزمان جستجو می کند، هنگامی که فلزیاب های دیگر فقط یک فرکانس جستجو دارند (مثلاً 14 کیلوهرتز)، Vanquish فناوری چند فرکانس را ارائه می‌دهد و در همه فرکانس‌های بین 5 تا 40 کیلوهرتز به طور همزمان جستجو می‌کند!
مزیت این کار این است که فرکانس جستجوی پایین، عملکرد عمقی بسیار بیشتری نسبت به فلزیاب های فرکانس بالا می‌دهد، که اکنون با مزایای فرکانس‌های بالا ترکیب شده است که باعث می‌شود گنج یاب ها نسبت به گتج یاب های فرکانس پایین، بسیار بهتر بتوانند طلا و قطعات کوچک را تشخیص دهند.

مطلب پیشنهادی  فلزیاب x-terra 705

از فواید Multi IQ

اگر شما یک طلایاب با فرکانس جستجوی 5 کیلوهرتز دارید، احتمالاً می توانید اجسام بزرگتر را در عمق بسیار زیاد پیدا کنید، اما اغلب قطعات کوچکتر جواهرات طلا را از دست می دهید، اگر ردیاب با فرکانس جستجوی 40 کیلوهرتز دارید، می توانید کوچکترین گردنبند طلا، تکه های طلا و گوشواره را به خوبی پیدا کنید، اما با عملکرد عمق کمترو بنابراین دوباره اشیاء بزرگتر و پایین تر را از دست بدهید.
از آنجایی که Vanquish همه این فرکانس ها را به طور همزمان جستجو می کند، دیگر هیچ شیء را از دست نخواهید داد و همیشه عملکرد بهینه عمق را حفظ می کنید!

طراحی فشرده vanquish 440

vanquish 440 طراحی منحصر به فردی دارد که تولید Minelab  استرالیا است و تنها 1.2 کیلوگرم (2.6 پوند) وزن دارد، در این دستگاه تکیه گاه به راحتی تنظیم می شود، می توان آن را تا 76 سانتی متر به هم چسباند.
حداکثر طول 145 سانتی متر است، سیستم بسته شدن ضربه ای باعث می شود بسته بندی و حمل آن آسان باشد، یکی دیگر از ویژگی های برجسته این ردیاب ها این است که درب بطری ها را در قسمت آهن نشان می دهد و حتی می توانید آنها را پنهان کنید! این یک نقطه برجسته واقعی است، زیرا تقریباً تمام فلزیاب های دیگر درب بطری را به عنوان یک شی با ارزش نشان می دهند و شما نمی توانید آن را از جستجوی خود پنهان کنید.

 

فلزیاب vanquish 440

 

Vanquish 440 چه چیزی بیشتر از ورژن قبلی خود 340 ارائه می دهد؟

1. 440 دارای 2 حالت جستجوی دیگر، Relics و Custom است و در حالت سفارشی، در صورت تمایل می توانید الگوی تشخیص را تغییر دهید (12 بخش).
2. 440 دارای یک عملکرد دقیق است (ترتیب نقطه دقیق).
3. 440 دارای یک دکمه سریع اتو (روشن یا خاموش) است.
4. همچنین می توانید به جای 4 سطح مانند 340 حساسیت را در 10 سطح تنظیم کنید.

مطلب پیشنهادی  فلزیاب sdc 2300

شما میتوانید لیست فلزیاب های موجود و لیست قیمت فلزیاب را مشاهده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
  • نویسنده
    طلایاب
  • تعداد بازدید
    33 بازدید
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

لیست قیمت فلزیاب
اخبار ویژه